Recenzie

Recenzie od našich klientov z Google Places

Velmi ustretova a proaktivna notarka. O vsetkom priebezne informuje klientov. Vysoko profesionalny a proklientsky pristup. ?
Igor Lehotan Avatar
Igor Lehotan
5/19/2018
Odchádzala som do zahraničia a potrebovala som kúpnu zmluvu hneď. Notárka mi pripravila kúpnu zmluvu z jedného dňa na druhý, boli sme ju len podpísať na notárskom úrade a všetko ostatné vybavila namiesto nás. Môžem len s radosťou odporúčať.
Natália Bucková Avatar
Natália Bucková
4/01/2018
Pani notarka mi zakladala sro-cku, vsetko so mnou odkomunikovala telefonicky alebo emailom, pripravila podklady a ja som uz prisla len na podpis, asi za tyzden som mala sro zapisanu. Maximalna spokojnost, mozem odporucat!
Jana Gara Avatar
Jana Gara
4/20/2020
Uschova s kupno predajnou zmluvou.Pani doktorka ju vyhotovila presne podla nasich predstav.Mily a ustretovy pristup.Boli sme velmi spokojni.
Stanislava Fiffíková Avatar
Stanislava Fiffíková
5/07/2018
Z mojej strany veľká spokojnosť s prístupom pani notárky a aj celého notárskeho úradu. Všetky objednané služby boli vybavené rýchlo, spoľahlivo, dokonca v predstihu.
Tibor Babjak Avatar
Tibor Babjak
6/12/2020
Rychle a profesionalne jednanie. Priebezne informovanie o terminoch a novinkach mailom. Vrelo odporucam.
Didi Gurová Avatar
Didi Gurová
1/01/2018
Som rád, že sa môžem touto cestou poďakovať Notárskej kancelárii JUDr.Barbory Behýlovej. Ich návrhy riešení, zvolené postupy a vystupovanie, ako voči úradom a inštitúciám, s ktorými počas konania prišli do styku, tak aj voči nám ako klientom boli vysoko profesionálne a precízne, výsledkom čoho je úspešné zvládnutie nášho zadania . Jednoducho – odvádzajú skvelú prácu!
Ing. Dušan Dianiška, Banská Bystrica
Dušan Dianiška Avatar
Dušan Dianiška
6/14/2020
I am glad to be able to thank the Notary Office of JUDr. Barbora Behýlová. Their solutions, selected procedures and actions, both towards the authorities and institutions with which they came into contact during the proceedings, and towards us as clients were highly professional and precise, the result of which is the successful completion of our assignment. Simply put - they do a great job!
Ing. Dusan Dianiska, Banska Bystrica
Dušan Dianiška Avatar
Dušan Dianiška
6/21/2020
Pani notárka mi pripravila generálne splnomocnenie, išla overiť podpis imobilnému členovi rodiny domov.
Viktória Galbavá Avatar
Viktória Galbavá
4/17/2018