Recenzie

Recenzie od našich klientov z Google Places

I am glad to be able to thank the Notary Office of JUDr. Barbora Behýlová. Their solutions, selected procedures and actions, both towards the authorities and institutions with which they came into contact during the proceedings, and towards us as clients were highly professional and precise, the result of which is the successful completion of our assignment. Simply put - they do a great job!
Ing. Dusan Dianiska, Banska Bystrica
Dušan Dianiška Avatar
Dušan Dianiška
6/21/2020
Úžasný a precízny prístup zo strany pani notárky JUDr. Barbory Behýlovej a jej kolegyne JUDr. Viery Rudnickej, zrealizované dedičské konanie z jej strany príkladné, ba až vzorové pre ostatných notárov (aj v čase pandémie).
Za celú rodinu Faško Manoš veľká vďaka.

Lucia Faško Benčová
Pavel Benc Avatar
Pavel Benc
5/01/2020
Pani notárka nám spísala darovaciu zmluvu s právom doživotného bývania pre moju mamu, podpísali sme dokumenty a o nič sme sa už nestarali. Z katastra nám prišlo len rozhodnutie o zápise.
Veronika Barcikova Avatar
Veronika Barcikova
3/31/2018
Potreboval som vypracovat jedenu zmluvu a vlozit do katastra, Notarka bola ochotna sa zomnou stretnut aj cez vikend, vsetko mala dopredu pripravene, za 2 dni som to mal vyriesene.
Ondrej Tisak Avatar
Ondrej Tisak
3/08/2017
Príjemní ľudia, príjemné prostredie a hlavne profesionálny prístup p.JUDr. Behýlovej je to, čo ponúka toto notárstvo. Týmto by som sa chcel ešte raz veľmi poďakovať za služby a perfektne odvedenú prácu pri predaji nehnutelnosti.
Miroslav Kalman Avatar
Miroslav Kalman
11/18/2021
Môžem skutočne len odporučiť služby pani notárky JUDr. Barbory Behýlovej , bola som veľmi spokojná.
Ingrid Harantová Avatar
Ingrid Harantová
4/01/2018
So službami Notárskeho úradu a konkrétne s prácou JUDr.Behýlovej som bol veľmi spokojný. Vybavoval som dedičské konanie aj darovacie zmluvy a celý proces bol bezproblémový a hlavne veľmi rýchly. V prípade potreby by som sa obrátil na Notársky úrad znovu.
Pavol Potancok Avatar
Pavol Potancok
3/23/2018
Rychle a profesionalne jednanie. Priebezne informovanie o terminoch a novinkach mailom. Vrelo odporucam.
Didi Gurová Avatar
Didi Gurová
1/01/2018
Pani Notarka Behylova my pomohla a spísala darovaciu zmluvu,vyhotovenie dohody o zúžení bezpodielového spoluvlastníctva manželov 🙂
Ako notarka vzdy ustretova , rychla a 100% Profesionalna
andrea mujic Avatar
andrea mujic
6/10/2018