Služby

Služby naviac

Notársky úrad poskytuje všetky bežné notárske služby a zároveň pre Vás máme tieto služby naviac:
Mobilná kancelária - Notár BB

Mobilná kancelária

Po dohode s Notárom je možné robiť notárske úkony priamo u klienta. Notár ma prenosný skener a tlačiareň s notebookom napojeným na informačný systém, takže je to doslova mobilná kancelária. Banská Bystrica je polohou v strede Slovenska, preto ma notár všade blízko.

 

Zasadacia miestnosť - notár - Banská Bystrica

Hodinový prenájom veľkej zasadacej miestnosti

Vo vopred dohodnutom čase je pre klientov k pripravená veľká zasadacia miestnosť, kde sa zmestí až 12 ľudí. Zasadacia miestnosť je vybavená počítačom a tlačiarňou, kde si klient v prípade potreby môže upraviť a vytlačiť svoje dokumenty pred podpisom. V prípade, že si ju chcete prenajať pre vlastné potreby, kontaktujte nás.

Osobný prístup

Všetky listiny sú upravované klientom presne na mieru. Dávame si záležať, aby komunikácia s klientom bola na vysokej úrovni. Preto do listiny zahrnieme všetky náležitosti a klientovi tak šetríme čas a peniaze, o ktoré by mohol prísť, ak by listina nebola kvalitne spracovaná.

Každý klient je pre nás dôležitý, preto si vždy vypočujeme, čo klient potrebuje a pokiaľ to je v našich silách, snažíme sa mu vyhovieť. Sú prípady, kedy nie je možné spraviť čo klient požaduje, vtedy radi poskytneme radu, čo sa s tým dá robiť.

Úhrada na základe faktúry

Klient u nás môže za notárske služby platiť aj prostredníctvom faktúry. Viac sa dočítate v časti Poplatky